Шрифт:
А A A
|
Колір:
K K K K K
|
Звичайна версія

Відділ освіти Нововодолазької районної державної адміністрації Харківської області

Привітання
 

 

 

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти Нововодолазької районної державної адміністрації! 

 

         На нашому сайті ви маєте можливість ознайомитися з освітою Нововодолажчини, її головними новинами, отримати методичну допомогу, інформацію про сучасні освітні технології та їх впровадження в закладах освіти, познайомитися з досягненнями учнів та педагогічних працівників Нововодолазького району.

       Ми завжди готові до співпраці та спілкування.

                                        З повагою, в.о. начальника відділу освіти   

                                        Чаюк Л.М.

 

 

Новини
Нарада керівників
Нарада керівників
19.08.2019 на базі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з питання підготовки до нового навчального року та організація харчування.
16:41 19.08.2019 2
Докладніше

Відпочинок переможців
Відпочинок переможців
Обдаровані учні Липкуватівського ліцею, які зайняли друге місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дружини юних пожежних, з 15 серпня по 24 серпня 2019 року відпочивають у таборі «Сонячний берег» Одеської області. Висловлюємо подяку голові Нововодолазької районної державної адміністрації Мерзлікіну Р.В. ,першому заступнику голови Нововодолазької районної державної адміністрації Балюк Л.М. та голові Нововодолазької районної ради Ротач С.М. за сприяння оздоровленню та фінансування відпочинку дітей.. Ви- наша гордість, ми пишаємося вами! Бажаємо гарного відпочинку та нових перемог, успіхів у новому навчальному році.
13:20 15.08.2019 +фото 18
Докладніше

"Сонячний берег"
"Сонячний берег"
Цього року обдаровані учні мали змогу відпочити у таборі «Сонячний берег» Одеської області. Висловлюємо подяку голові Нововодолазької районної державної адміністрації Мерзлікіну Р.В. ,першому заступнику голови Нововодолазької районної державної адміністрації Балюк Л.М. та голові Нововодолазької районної ради Ротач С.М. за сприяння оздоровленню та фінансування відпочинку дітей. Звертаємось зі словами вдячності до водіїв відділу освіти Нововодолазької РДА Корецького Г.А. та Буряківського А.В. за забезпечення підвозу дітей . Це- наші діти і ми пишаємось ними. Сподіваємось, що відпочинок був гарною винагородою за ваші старання протягом року. Зичимо нових перемог та успіхів у новому навчальному році.
13:27 26.07.2019 +фото 207
Докладніше

Участь учнів у Чемпіонаті України з велотуризму
Участь учнів у Чемпіонаті України з велотуризму
09 липня 2019 року у с.Красногорівка Полтавської області відбувся Чемпіонат України з велотуризму, у якому взяли участь учні Липкуватівського ліцею та посіли ІІІ загальнокомандне місце. Юніков Олексій зайняв ІІ місце в особистому заліку серед хлопців. Вітаємо з перемогою!!!
15:12 16.07.2019 46
Докладніше

На відпочинок до Одеси
На відпочинок до Одеси
14 липня 2019 року 15 обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти району , а саме: переможці районних та обласних змагань, конкурсів, турнірів виїхали до м.Одеси на відпочинок.
14:05 16.07.2019 62
Докладніше

Випускний бал 2019 року
Випускний бал 2019 року
Випускний бал – одне з перших яскравих i значних подiй в нашому життi. 27 червня відбулося районне свято випускників «На крилах прощального вальсу» на базі Просянського ліцею, до якого готувалися учні, вчителі, батьки цілих 11 років! І ось цей день настав! День розтавання зі школою, рідними та затишніми стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. На святі були присутні почесні гості: Балюк Л.М., Ротач С.О., Біловол О.М., Петько В.А., Чаюк Л.М., Головешко В.В. та голови сільських та селищних рад, які вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 47 випускникам з навчальних закладів району. Серед яких випускниця Ватутінського ліцею Животченко Вікторія була нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та подарунками , випускник Просянського ліцею Моргун Андрій, отримав подарунки за високі показники серед випускників району у здачі Зовнішнього Незалежного Оцінювання. Ми впевнені, що кожен з випускників обов'язково досягне успіхів у майбутньому, стане гарним спеціалістом і просто – щасливою людиною. Дорогі наші випускники! Щасливої вам дороги! Нехай всі ваші мрії здійсняться.
10:29 01.07.2019 +фото 116
Докладніше

Закриття пришкільних таборів
Закриття пришкільних таборів
З 27 травня по 13 червня на базі 8 закладів загальної середньої освіти району було організовано роботу дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням. Роботою таборів охоплено 685 дітей. Під час роботи пришкільних таборів працювали гуртки : «Велотуризм», «Пішохідний туризм», «Джура», «Студія образотворчого мистецтва», «Вокальний», особливо вихованці були захоплені квестами «Знайди друга» , «Скарби казки наяву», «Чарівний вернісаж», «Стежками козаків», «Буду я природі другом». Найцікавішими заходами були екскурсійні поїздки до Фельдман екопарк, до історичного музею та музею фотоілюзій, до лялькового театру та театру юного глядача. До м.Києва, м. Запоріжжя, дПланетарію, дельфінарію «Немо», кінотеатру, конно-спортивного клубу, до ТРЦ «Караван», ТРЦ «Французький бульвар», навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту с. Втутіно, ТОВ «Престиж». В дитячих закладах відпочинку було організовано та проведено заходи до Міжнародного дня захисту дітей, всі вихованці таборів отримали від Нововодолазької РДА та Нововодолазької районної ради морозиво ФМ «Хладопром». В рамках роботи дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням, що діяли у Нововодолазькому районі, було організовано роботу літніх мовних таборів, який відвідувало 126 вихованців. Діти удосконалювали мовленнєві компетенції з англійської мови, вивчали історію та культуру англомовних країн.
14:00 13.06.2019 +фото 88
Докладніше

Участь вихованців ДЮСШ  у ХVІ відкритому Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Європа»
Участь вихованців ДЮСШ у ХVІ відкритому Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Європа»
7-9 червня 2019 року в Одеській області пройшов ХVІ відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Європа» серед юнаків та дівчат 2007-2012 р.н.. Минулого року у цьому турнірі брав участь один вихованець ДЮСШ - Захар Замай, який виграв турнір у 2018 році. У 2019 році нашу школу представляли на цьому турнір 7 вихованців ДЮСШ та маємо такі результати: ВОРОНІНА ЗЛАТА, 2011 р.н., в/к 29 кг, 5 місце; МЕРЧАНСЬКИЙ МАРК, 2011 р.н, в/к 23 кг, 7-8 місце; ПИЛИПЕНКО МАКСИМ, 2010 р.н., в/к 38 кг, 5-6 місце; ХАРЧЕНКО КОСТЯНТИН, 2010 р.н., в/к 27 кг, 9-10 місце; ЗАМАЙ ЗАХАР, 2010 р.н., в/к 50 кг, ІІІ місце; ВІРА ВЛАДИСЛАВ, 2009 р.н., в/к + 50 кг, ІІІ місце; КИЛИПКО КІРІЛ, 2008 р.н., в/к 30 кг, 7-8 місце. Тренує всіх вихованців тренер-викладач з боротьби дзюдо Килипко Андрій Миколайович.
11:04 11.06.2019 +фото 82
Докладніше

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти району
Нарада керівників закладів загальної середньої освіти району
06.06.2019 на базі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, на якій було розглянуто питання організації та проведення випускних вечорів.
14:14 07.06.2019 +фото 121
Докладніше

Призери обласного етапу гри "Сокіл" ("Джура")
Призери обласного етапу гри "Сокіл" ("Джура")
4 червня 2019 року команда «Просянські пластуни» КЗ «Просянський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області» взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проходила на базі КЗ «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради». Учасники показали високий рівень підготовки та були нагороджені дипломом.
16:29 04.06.2019 +фото 93
Докладніше

Розпочали роботу дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням
Розпочали роботу дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням
З 27 травня 2019 року розпочали свою роботу дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням на базі 8 навчальних закладів району. Оздоровленням охоплено 685 дітей. У ході роботи пришкільних таборів для дітей будуть проведені цікаві подорожі, краєзнавчі екскурсії, різноманітні квести, концерти, змагання. Зичимо усім отримати позитивні емоції та незабутні враження.
16:31 28.05.2019 +фото 138
Докладніше

Для  школярів пролунав останній дзвоник
Для школярів пролунав останній дзвоник
Сьогодні, 24 травня в усіх школах Нововодолазького району відбулось свято "Останнього дзвоника". Святкові лінійки зібрали на заквітчаних шкільних подвір’ях вчителів, учнів шкіл та їх схвильованих батьків. Серед побажань, які цього дня лунали на адресу випускників, головним було – вірно визначитися зі своєю майбутньою професією, не відступати на шляху до наміченої цілі, гідно працювати на добробут та розвиток країни. Звучали також теплі слова подяки вчителям від учнів та батьків. Для всіх школярів це просто радісне свято, а для випускників - двері у нове життя, доросле і таке непросте. Грамотами і подяками було відзначено найактивніших і найталановитіших учнів і вчителів. І ось останній шкільний вальс і дзвоник, що кличе кого на канікули, а кого у доросле життя.
13:43 24.05.2019 +фото 162
Докладніше

Зоряний дощ
Зоряний дощ
23 травня 2019 року у Ватутінському ліцеї , як завжди в кінці навчального року, вітали обдаровану і талановиту молодь. В калейдоскопі шкільних подій протягом навчального року 78 учнів встигали не лише здобувати знання в межах шкільної програми, але й брати участь у І, ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад ,творчих конкурсах , спортивних змаганнях, де здобули багато перемог. Саме цих учнів та їх вчителів-наставників вітали перший заступник голови Нововодолазької РДА Балюк Л.М., радник голови Нововодолазької районної ради Пудровський Є.О., помічник народного депутата України , почесного громадянина Харківської області Біловола О.М. Швець В.В., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Біловол Л. І. , директор СТОВ "ЛАН" Байрачний С.Ф., директор підприемства Агроком " Нова Водолага" Олійник А.С..
16:32 23.05.2019 +фото 102
Докладніше

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл», («Джура»)
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл», («Джура»)
22 травня на базі Просянського ліцею було проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл», («Джура»). Були проведені такі конкурси: 1. Творчо-мистецький звіт «Ватра» - перемогу здобула команда «Просянські пластуни» Просянського ліцею. 2. Конкурс звітів «Добре діло» - перемогу здобула команда «Собаки-ярчуки» Ватутінського лійею. 3. Інтелектуально-творче змагання «Пластун» - перемогу здобула команда «Нащадки козакої слави» Липкуватівського ліцею.
11:01 23.05.2019 +фото 132
Докладніше

Урочистий захід у с.Просяне
Урочистий захід у с.Просяне
18 травня 2019 року у Просянському сільському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 120-річного ювілею освіти в селі Просяне. З нагоди знаменної дати на свято завітали поважні гості – Біловол Олександр Миколайович - народний депутат України, почесний громадянин Харківської області, Ротач Світлана Олександрівна - голова Нововодолазької районної ради, Балюк Людмила Миколаївна – перший заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації, Вітер Олександр Михайлович-Просянський сільський голова, Головешко Василь Васильович - депутат районної ради, заступник директора Липкуватівського аграрного коледжу, Чаюк Людмила Миколаївна-виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Нововодолазької районної державної адміністрації, методисти районного методичного кабінету відділу освіти, вчителі та випускники багатьох поколінь, односельці.
15:26 20.05.2019 +фото 143
Докладніше

Ще новини
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання