Фотоальбоми

Перемога у змаганнях дружин юних пожежних.

Альбом: Перемога  у змаганнях дружин юних пожежних. Альбом: Перемога  у змаганнях дружин юних пожежних. Альбом: Перемога  у змаганнях дружин юних пожежних. Альбом: Перемога  у змаганнях дружин юних пожежних. Альбом: Перемога  у змаганнях дружин юних пожежних.
20 квітня у м. Зміїв відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Команда Липкуватівського НВК "Агенти 101" зайняла ІІ місце. Підготували команду заступник директора з виховної роботи Орда Л.О. та педагог організатор Чечоткіна Т.В. Вітаємо переможців.
Додано: 08:41 24.04.2018

Всеукраїнський турнір серед юнаків з дзюдо на призи Месаблішвілі Н.Р.

Альбом: Всеукраїнський турнір серед юнаків з дзюдо на призи Месаблішвілі Н.Р.

Альбом: Всеукраїнський турнір серед юнаків з дзюдо на призи Месаблішвілі Н.Р.
21 квітня у м.Київ відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків з дзюдо на призи Месаблішвілі Н.Р. У цих змаганнях брав участь і вихованець віділення дзюдо Нововодолазької дитячо-юнацької спортивної школи - ЗАМАЙ ЗАХАР. У ваговій категорії +42 кг серед борців 2009-2010 р.н. на шляху до фіналу Захар здобув п’ять перемог та став кращим у турнірі. Вітаємо спортсмена та тренерів-викладачів ДЮСШ: Килипка А.М., тренера з боротьби та Шила В.В., тренера з фізичної підготовки!
Додано: 13:01 23.04.2018

Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою»

Альбом: Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою» Альбом: Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою» Альбом: Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою» Альбом: Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою» Альбом: Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою» Альбом: Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою» Альбом: Акція «За чисте довкілля» та день благоустрою»
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2016 року № 75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» 21 квітня 2018 року працівники та учнівська молодь району прийняли активну участь у проведенні вказаного суботника .
Додано: 08:53 23.04.2018

Районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків

Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків
19 квітня на базі відділу освіти відбувся районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків. У турнірі взяли участь команди Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ст., Охоченської ЗОШ І-ІІІ ст., Станичненської ЗОШ І-ІІІ ст., Липкуватівського НВК та Старовірівської ЗОШ І-ІІІ ст.. За рішенням журі І місце посіла команда Липкуватівського НВК.., ІІ місце – команда Старовірівської ЗОШ І-ІІІ ст.., ІІІ місце – команда Охоченської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаємо переможців !!!
Додано: 16:13 19.04.2018

Районний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край»

Альбом: Районний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край» Альбом: Районний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край» Альбом: Районний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край»
Відповідно до Плану роботи відділу освіти на 2018 рік в період з 23.03 по 12.04.2018 р. на базі відділу освіти відбувся районний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край» , з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді. Виставка-конкурс проводилася за такими розділами: «Декоративно - ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво».
Додано: 14:35 17.04.2018

Районна виставка-акція «SOS вернісаж»

Альбом: Районна виставка-акція «SOS вернісаж» Альбом: Районна виставка-акція «SOS вернісаж» Альбом: Районна виставка-акція «SOS вернісаж» Альбом: Районна виставка-акція «SOS вернісаж»
Відповідно до Плану роботи відділу освіти на 2018 рік в період з 23.03 по 12.04.2018 р. на базі відділу освіти пройшла районна виставка-акція «SOS вернісаж», або «Друге життя сміття» в рамках екомарафону до Всесвітнього Дня землі 2018. Головна мета виставки – підвищення рівня екологічної культури населення, формування в учнів небайдужого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем відходів, розвиток творчих здібностей в учнів. Участь в акції взяли учні Рокитненського НВК, Просянського НВК, Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ст.., Комінтернівської ЗОШ І-ІІІ ст.., Охоченської ЗОШ І-ІІІ ст.., Бірківського НВК та Старовірівської ЗОШ І-ІІІ ст.. всього 16 учасників.
Додано: 14:32 17.04.2018

Конкурс «Годівничка»

Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка» Альбом: Конкурс «Годівничка»
Доброю традицією стало щорічне проведення акції – конкурсу «Годівничка» в закладах загальної середньої освіти Нововодолазького району. Не став винятком і цей навчальний рік. В січні учні навчальних закладів почали активно готуватися до акції:
Додано: 16:46 16.04.2018

Районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів

Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів Альбом: Районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів
12 квітня на базі відділу освіти відбувся районний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів. У турнірі взяли участь команди Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ст., Охоченської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Станичненської ЗОШ І-ІІІ ст.. За рішенням журі І місце посіла команда Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ст.., ІІ місце – команда Охоченської ЗОШ І-ІІІ ст.., ІІІ місце – команда Станичненської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаємо переможців !!!
Додано: 14:40 12.04.2018

Семінар-практикум по підготовці до ЗНО

Альбом: Семінар-практикум по підготовці до ЗНО Альбом: Семінар-практикум по підготовці до ЗНО Альбом: Семінар-практикум по підготовці до ЗНО
11.04.2018 відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури по підготовці до ЗНО - 2018. Було також проаналізовано виконання учнями пробного ЗНО - 2018 з української мови.
Додано: 11:17 11.04.2018

11.04.2018 відбулося засідання РМО учителів української мови та літератури, на якому було розглянуто питання проведення ДПА з української мови та літератури; підсумки роботи учителів української мови та літератури у секціях МАН; презентації досвіду роботи учителів, що атестувалися.

Альбом: 11.04.2018 відбулося засідання РМО учителів української мови та літератури, на якому було розглянуто питання проведення ДПА з української мови та літератури; підсумки роботи учителів української мови та літератури у секціях МАН; презентації досвіду роботи учителів, що атестувалися. Альбом: 11.04.2018 відбулося засідання РМО учителів української мови та літератури, на якому було розглянуто питання проведення ДПА з української мови та літератури; підсумки роботи учителів української мови та літератури у секціях МАН; презентації досвіду роботи учителів, що атестувалися.
Додано: 11:12 11.04.2018

Ще фотоальбомів
Пошук
Посилання