Вітаємо переможців обласних змагань з велосипедного туризму
Вітаємо переможців обласних змагань з велосипедного туризму

Поділитися новиною:

Вітаємо переможців обласних змагань з велосипедного туризму

20 січня у спортивній залі Мереф'янської загальноосвітньої школи №3 (директор Галіченко Н.М.) відбулися зимові обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді. До програми змагань було включено особисто-командні змагання з водіння велосипеду на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», а також конкурси з правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, технічний і краєзнавчий конкурси.

В Оболонському лісі (поруч зі школою) учасники заходу пройшли маршрут трейл-орієнтування, який має значення для підготовки до участі у змаганнях на дистанції велосипедного ралі. У заході взяли участь  команди 6 районів та 2 територіальні громади. Загалом змагались понад сто юних спортсменів-велотуристів двох вікових груп.

 У молодшій групі перемогла команда Липкуватівського НВК Нововодолазької районної ради тренер Орда М.В., у складі команди учні- Шалімов Д., Гавриленко Д., Гавриленко В., Фоменков В., Бувалець Ю.. У старшій віковій групі  команда у складі: Юніков О., Птишник Р., Кіріченко В., Ольховська А., Лиганенко К., Головешко Д.,  посіла ІІ місце, тренер Орда М.В..

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

 

Альбом: Вітаємо переможців обласних змагань з велосипедного туризму Альбом: Вітаємо переможців обласних змагань з велосипедного туризму
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/730 | Переглядів: 100Дата публікації: 16:04 25.01.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання