Вручення сертифікату про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"
Вручення сертифікату про участь  в обласному конкурсі міні-проектів  розвитку територіальних громад \"Разом в майбутнє\"

Поділитися новиною:

Вручення сертифікату про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"

20 грудня 2017 року у Старовірівському НВК відбулося вручення сертифікату про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє". Назва мініпроекту : «Заміна вікон на енергозберігаючі в приміщенні Старовірівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолдазької районної ради Харківської області».

На врученні були присутні голова Нововодолазької районної ради
Ротач С. О., керівник апарату Нововодолазької райдержадміністрації Смірнов О. С., Старовірівський сільський голова Біндус М. В., депутати Нововодолазької районної ради Сосницький В. П., Керекеша М. В.

            Адміністрація Старовірівського НВК висловила подяку присутнім за допомогу в реалізації проекту.

 

Альбом: Вручення сертифікату про участь  в обласному конкурсі міні-проектів  розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" Альбом: Вручення сертифікату про участь  в обласному конкурсі міні-проектів  розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" Альбом: Вручення сертифікату про участь  в обласному конкурсі міні-проектів  розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/686 | Переглядів: 150Дата публікації: 14:46 21.12.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання