Адреса дитинства – Гра
Адреса дитинства – Гра

Поділитися новиною:

Адреса дитинства – Гра

1-4 листопада 2017 р. у місті Запоріжжі відбувся VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства - Гра». Учасниками фестивалю стали вихованці народного ФЕК «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ у складі: Вотінцевої Поліни, Немашкало Валерії, Зінченка Богдана, Товстик Марії та Синельник Дарії (керівники Коваль Ольга Володимирівна та Коваль Тетяна Павлівна).

З 20-ти команд, що з’їхались з усіх куточків України, наші вихованці гідно представили фольклористичну ігрову програму «Борщ та капуста – в  хаті не пусто». Журі фестивалю високо оцінило виступ наших вихованців, присвоївши їм звання лауреатів. Також вони отримали дипломи Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за високий рівень виступів у конкурсі «Ігрові програми» (номінації «Автентична гра», «Краща ігрова програма»).

Керівники колективу відзначені дипломами  ІІ ступеню  у конкурсі сценаріїв (номінація «Кращий сценарій») та подякою за підготовку команди на конкурс.

Вітаємо учасників та керівників!!!

Альбом: Адреса дитинства – Гра Альбом: Адреса дитинства – Гра
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/610 | Переглядів: 92Дата публікації: 08:57 08.11.2017
Пошук
Посилання