Перемога на Кубку України з велосипедного туризму

Поділитися новиною:

З 14 по 17 вересня на базі ОДОТ «Золотий колос» (Нововодолазький район) відбулись змагання на Кубок України з велосипедного туризму. Традиційно команди навчальних закладів району взяли участь у змаганнях. Орда Станіслав, Юніков Олексій, Ольховська Аліна, Птишник Роман, Кириченко Володимир, Чечоткіна Рената, Гавриленко Валерія, Гавриленко Діана, Шалімов Дмитро (учні Липкуватівського НВК), Ковтун Віталій, Федоренка Дмитро, Федоренко Олександр, Тиндик Олександр, Ляшенко Олександра, Мандрика Уляна, Гусєва Світлана (учні Нововодолазької гімназії), керівники Тиндик Сергій Миколайович, Орда Микола Володимирович, гідно представили Нововодолазький район та Харківську область на Кубку.

Також у суддівстві змагань взяли участь Курило Дмитро Вікторович, Курило Роман Вікторович, Вотінцев Віталій Олександрович, Титаренко Богдан Олегович, вчителі Нововодолазької гімназії, Нововодолазького ліцею, керівники гуртків Нововодолазького БДЮТ.

За підсумками змагань молодша команда № 1 посіла ІІ загальнокомандне місце (ІІ місце на комплексній дистанції та ІІ місце на велораллі), молодша команда № 2 посіла ІІІ загальнокомандне місце (ІІІ місце на комплексній дистанції, ІІІ місце на велораллі). Ляшенко Олександра посіла І місце на комплексній дистанції (ІІ місце  - тріал, ІІ місце - велокрос, ІІІ місце - фігурне водіння велосипедом). Ковтун Віталій посів ІІ місце на комплексній дистанції (І місце - тріал, І місце - фігурне водіння велосипедом). Чечоткіна Рената посіла ІІІ місце на комплексній дистанції (І місце – фігурне водіння велосипедом).

Старша команда посіла І загальнокомандне місце (І місце на комплексній дистанції, ІІ місце на велораллі). Орда Станіслав посів І місце у загальному заліку (І місце – велокрос, ІІ місце – тріал, І місце – фігурне водіння велосипедом). Юніков Олексій посів ІІ місце у загальному заліку (ІІ місце – фігурне водіння велосипедом, І місце – тріал, ІІІ місце - велокрос). Ольховська Аліна посіла ІІІ місце  у загальному заліку (І місце – фігурне водіння велосипедом).

Команди переможці, тренери, учасники змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами, призами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Вітаємо переможців!!!

Альбом: Перемога на Кубку України з велосипедного туризму Альбом: Перемога на Кубку України з велосипедного туризму Альбом: Перемога на Кубку України з велосипедного туризму Альбом: Перемога на Кубку України з велосипедного туризму Альбом: Перемога на Кубку України з велосипедного туризму
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/558 | Переглядів: 85Дата публікації: 09:12 20.09.2017