Перемога на Чемпіонаті України з велосипедного туризму серед юнаків

Поділитися новиною:

З 8 по 14 липня у місті Світловодськ Кіровоградської області відбулися змагання Чемпіонату України з велосипедного туризму серед юнаків. У Чемпіонаті України з велосипедного туризму взяли участь юні велотуристи з дванадцяти областей країни, в тому числі дві команди від Харківщини, в складі яких були вихованці Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості, учні Липкуватівського НВК та Нововодолазької гімназії: Орда Станіслав, Лиганенко Карина, Ольховська Аліна, Юніков Олексій, Ковтун Віталій, Федоренко Дмитро, тренери Орда Микола Володимирович, Тиндик Сергій Миколайович.

Програма змагань ІV класу складалася з комплексної дистанції, до якої входили фігурне водіння велосипедом, тріал, велокрос та сорокакілометрова дистанція ралі.

Команда Харківської області стала кращою на комплексній дистанції та посіла п’яте місце на дистанції велоралі. У загальнокомандному заліку команда посіла ІІІ місце.

Чемпіонами України в особистому заліку стали Орда Станіслав та Лиганенко Карина, також юні велотуристи виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

Також переможцями та призерами на окремих дистанціях стали:

Лиганенко Карина- І місце фігурне володіння велосипедом, І місце тріал;

Орда Станіслав – ІІ місце фігурне володіння велосипедом, ІІ місце велокрос;

Юніков Олексій, Ковтун Віталій - ІІІ місце фігурне володіння велосипедом.

Наші юні велотуристи та тренери довели, що вони є одними з найсильніших в Україні. Вітаємо наших спортсменів з черговим вагомим успіхом та бажаємо нових перемог!

Альбом: Перемога на Чемпіонаті України з велосипедного туризму серед юнаків
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/511 | Переглядів: 116Дата публікації: 10:50 14.08.2017