Юні нововодолажчани на Міжнародному фестивалі у Польщі
Юні нововодолажчани на Міжнародному фестивалі у Польщі

Поділитися новиною:

Юні нововодолажчани на Міжнародному фестивалі у Польщі

У Польщі (Вармінсько-Мазурське воєводство) відбувся 22-й Міжнародний фестиваль дитячих та молодіжних фольклорних колективів національних меншин, учасниками якого стали представники України, Польщі, Сербії, Словакії, Білорусії, Естонії, Грузії. Згідно запрошення мера міста Венгожева Кшиштофа Півоварчука та голови інтеграції і культурного розвитку національних меншин у Польщі «Черемош», директора фестивалю Володимира Денеки, у фестивалі від Харківщини брали участь вихованці народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості і ансамбль народного танцю «Закаблуки» Харківського вищого коледжу мистецтв.

Юні нововодолажчани гідно представили на фестивалі традиційну народну культуру Слобідської України, виступаючи у містах Північної Польщі Венгожево, Будри. 

За майстерне виконання автентичних пісень та ігрової фольклористичної програми колектив нагороджений дипломами та пам’ятним знаком. Кожен учасник отримав сувенір фестивалю.

Альбом: Юні нововодолажчани на Міжнародному фестивалі у Польщі Альбом: Юні нововодолажчани на Міжнародному фестивалі у Польщі
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/505 | Переглядів: 143Дата публікації: 16:14 25.07.2017
Пошук
Посилання