День цивільного захисту
День цивільного захисту

Поділитися новиною:

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у разі виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня в Нововодолазькому ліцеї Нововодолазької районної ради відбувся традиційний День цивільного захисту.

У заході взяли участь начальник відділу архітектури, містобудування та цивільного захисту РДА С.Д. Бондар, начальник служби охорони праці, пожежної і радіаційної безпеки, безпеки життєдіяльності відділу освіти РДА О.Ю. Андрусенко, старший інспектор відділу архітектури, містобудування та цивільного захисту РДА С.Г. Євсюков, провідний інспектор Нововодолазького РВ ГУ ДСНС України в Харківській області лейтенант служби ЦЗ В.О. Кондратенко, представники Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

День цивільного захисту було відкрито загальношкільною лінійкою. У межах Дня було проведено воєнізовану естафету (проходження дистанції учнями «Техногенна смуга перешкод з елементами рятувальних робіт»), де учні закладу показали відмінну спортивну та військову підготовку, відкриті тематичні уроки з цивільного захисту, які провели вчителі ліцею, виступ агітбригади ДЮПР. Працівники Навчального центру Оперативно-рятувальної служби ДСНС України провели майстер-клас з правил використання захисного одягу та надання першої медичної допомоги постраждалим. Рятувальники розширили учнівські знання про роботу рятувальників, розповіли про джерела небезпеки в побуті, а також про те, як себе поводити під час відпочинку поблизу водойми. Пояснювали, як слід діяти при виникненні різноманітних надзвичайних подій: у випадку пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Практичне відпрацювання дій учасників навчально-виховного процесу здійснювалося під час об’єктового тренування з евакуації учнів та персоналу ліцею у випадку найбільш ймовірної надзвичайної події – пожежі, з елементами пожежогасіння.  Всі учасники навчально-виховного процесу за сигналом оповіщення «Увага, всім!» діяли грамотно та впевнено, продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту. З цікавістю та захватом усі спостерігали за діями працівників Нововодолазького РВ ГУ ДСНС України в Харківській області, які продемонстрували спеціальну пожежну техніку боротьби з пожежею.

День цивільного захисту у Нововодолазькому ліцеї проведено цікаво та повчально. Усі присутні зазначили, що під час проведення таких заходів персонал закладу та діти навчаються грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях. Адже, народна мудрість завжди супроводжує людське життя і говорить, що «мало любити життя – треба з ним ще й добре поводитись».

 

Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Альбом: День цивільного захисту
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/431 | Переглядів: 695Дата публікації: 09:15 04.05.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання