Районні змагання з велосипедного туризму
Районні змагання з велосипедного туризму

Поділитися новиною:

Районні змагання з велосипедного туризму

Одним із найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління є туристсько-краєзнавча робота. 18 січня на базі Нововодолазької гімназії відбулись районні змагання з велосипедного туризму.

У змаганнях взяли участь команди Нововодолазької гімназії (тренер Тиндик С.М.), Нововодолазького ліцею (тренер Вотінцев В.О.), Липкуватівського НВК (тренер Орда М.В.), Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Лашин Г.А.), Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Столяренко О.В.), Сосонівського НВК (Зуб В.В.). Змагання проходили у трьох вікових категоріях.

Результати змагань:

Старша вікова група:

І місце – Липкуватівський НВК,

ІІ місце – Нововодолазька гімназія,

ІІІ місце – Староводолазька ЗОШ І-ІІІ ст.,

ІV місце – Сосонівський НВК.

Середня вікова група:

І місце – Липкуватівський НВК,

ІІ місце – Нововодолазька гімназія,

ІІІ місце – Нововодолазький ліцей,

ІV місце – Сосонівський НВК.

Молодша вікова група:

І місце – Нововодолазька гімназія,

ІІ місце – Липкуватівський НВК,

ІІІ місце – Сосонівський НВК,

ІV місце – Староводолазька ЗОШ І-ІІІ ст.,

V місце – Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст.

Особисті результати змагань.

Старша вікова група хлопці:

І місце – Орда Станіслав (Липкуватівський НВК),

ІІ місце – Юніков Олексій (Липкуватівський НВК),

ІІІ місце – Федоренко Дмитро (Нововодолазька гімназія).

Старша вікова група дівчата:

І місце - Ляшенко Олександра (Нововодолазька гімназія),

ІІ місце – Ольховська Аліна (Липкуватівський НВК),

ІІІ місце – Коротецька Наталія (Староводолазька ЗОШ І-ІІІ ст.).

Середня вікова група хлопці:

І місце – Кіріченко Володимир (Липкуватівський НВК),

ІІ місце – Шумило Андрій (Липкуватівський НВК),

ІІІ місце – Шалімов Дмитро (Липкуватівський НВК).

Середня вікова група дівчата:

І місце – Гусєва Світлана (Нововодолазька гімназія),

ІІ місце – Мандрика Уляна (Нововодолазька гімназія),

ІІІ місце – Чечоткіна Рената (Липкуватівський НВК).

Молодша вікова група хлопці:

         І місце – Котик Богдан (Нововодолазька гімназія),

ІІ місце – Марюхна Дмитро (Нововодолазька гімназія),

ІІІ місце – Орда Владислав (Липкуватівський НВК).

Молодша вікова група дівчата:

І місце – Компанієць Варвара (Нововодолазька гімназія),

ІІ місце – Гребенюк Єлизавета (Нововодолазька гімназія),

ІІІ місце – Гавриленко Діана (Липкуватівський НВК).

Вітаємо переможців та учасників змагань.

Висловлюємо щиру подяку за організацію змагань адміністрації Нововодолазької гімназії, Тиндику С.М., Орді М.В.

Альбом: Районні змагання з велосипедного туризму Альбом: Районні змагання з велосипедного туризму Альбом: Районні змагання з велосипедного туризму Альбом: Районні змагання з велосипедного туризму
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/335 | Переглядів: 110Дата публікації: 14:06 20.01.2017
Пошук
Посилання