Привітання в.о.начальника відділу освіти Людмили ЧАЮК з закінченням 2019/2020 навчального року
Привітання в.о.начальника відділу освіти Людмили ЧАЮК з закінченням 2019/2020 навчального року

Поділитися новиною:

Привітання в.о.начальника відділу освіти Людмили ЧАЮК з закінченням 2019/2020 навчального року

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки! Закінчився 2019/2020 навчальний рік. У непростих умовах довелося працювати усім нам останніми місяцями, адже ми не мали досвіду навчатися і навчати в умовах тривалого карантину. Усім було нелегко. Але ми впоралися. Ми успішно опанували нову форму організації освітнього процесу – дистанційне навчання. Вибудували ефективну, цікаву систему роботи.

Дорогі друзі, я щиро вдячна вам, що в ці нелегкі дні ми були всі разом– були однією дружною сім’єю: учнівство, учительство і батьки. Ми знайшли порозуміння і здолали всі труднощі. Ми організовано провели підсумкові контрольні роботи і успішно закінчили навчальний рік.

Відомо, що труднощі загартовують, виховують характер, готують до дорослого життя. Отож, дорогі діти, перші випробування ви здолали стійко! Сьогодні я хочу звернутися до учнів 11 класу, випускників.

Дорогі друзі! Вам зараз найважче. Напевно вас лякають невизначеність і напруга в суспільстві. Не хвилюйтеся. Все буде добре. Адже поряд з вами 11 років були прекрасні наставники – ваші батьки і ваші вчителі. Ви обов’язково успішно пройдете зовнішнє незалежне оцінювання, вступите до омріяного вишу. Ви будете успішними у обраній професії і щасливими в житті. Успіхів вам  і здійснення всіх мрій!

Дорогі колеги! Щиро вітаю вас із закінченням навчального року! Ви добре попрацювали, ще раз продемонстрували свій високий професіоналізм, готовність впроваджувати нове і прогресивне. Прекрасного вам літнього відпочинку!

Шановні батьки! Я вдячна вам за те, що ви були разом з нами в ці непрості часи. Спасибі вам за розуміння, підтримку, толерантність.

А свято у нас ще обов’язково буде! Я впевнена: попереду в нас лише світлі, щасливі, прекрасні моменти. Здоров’я вам, наснаги, щасливого майбуття!

Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/3172 | Переглядів: 590Дата публікації: 08:53 29.05.2020
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання