Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Поділитися новиною:

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Переможцями визнано:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас навчання

Профіль навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Категорія  вчителя, який підготував

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

1. 

Шевченко Світлана Валеріївна

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради

11

Українська філологія

Степаненко Оксана Григорівна

вища

59,25

1

2. 

Литвиненко Діана Сергіївна

Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради

11

Загальноосвітній

Сотнікова Лариса Іванівна

вища

31,5

2

  1.  

Гулага Тетяна Володимирівна

Просянський НВК Нововодолазької районної ради

11

Загальноосвітній

Онацька Надія Володимирівна

І

26

3

4. 

Біда Марина Миколаївна

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради

10

Українська філологія

Собакарь Надія Олександрівна

вища

48,25

1

5. 

Нетецька Анна Романівна

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради

10

Українська філологія

Кондратенко Юлія Олександрівна

Надьон Вікторія Вікторівна

І

 

 

вища

48,25

1

6. 

Головаш Ніна Віталіївна

Новоселівський  НВК Нововодолазької районної ради

10

Загальноосвітній

Александрова Тетяна Миколаївна

І

48

2

7. 

Осика Марина Володимирівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради

10

Загальноосвітній

Литвин Людмила Іванівна

ІІ

46,25

3

  1.  

Решетняк Єлизавета Ігорівна

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради

9

-

Цяцька Людмила Вікторівна

вища

56

1

  1.  

Писаренко Валерія Валеріївна

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради

9

-

Кондратенко Юлія Олександрівна

І

38,25

2

  1.  

Животченко Вікторія Володимирівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради

9

-

Тимченко Олена Михайлівна

ІІ

33

3

  1.  

Мандрика Уляна Олексіївна

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради

8

-

Бондаренко Тетяна Михайлівна

вища

46,75

1

  1.  

Ручкіна Єлизавета Олександрівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради

8

-

Литвин Людмила Іванівна

ІІ

27,5

2

  1.  

Коваленко Вікторія Олександрівна

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради

8

-

Собакарь Надія Олександрівна

вища

25,25

3

  1.  

Бондаренко Олександр Ігорович

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради

7

-

Бондаренко Тетяна Михайлівна

вища

38,5

1

  1.  

Немашкало Альона Володимирівна

Новоселівський НВК Нововодолазької районної ради

7

-

Александрова Тетяна Миколаївна

І

30,5

2

  1.  

Мороз Дар’я Ігорівна

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради

7

-

Груба Вікторія Вікторівна

І

29,5

3

  1.  

Дорошенко Єлизавета Сергіївна

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради

7

-

Коротецька Валентина Володимирівна

І

29,5

3

Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/299 | Переглядів: 203Дата публікації: 14:08 05.12.2016
Пошук
Посилання