Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Поділитися новиною:

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Переможцями визнано:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас навчання

Профіль навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Категорія  вчителя, який підготував

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

  1.  

Коровченко Олексій Костянтинович

Нововодолазький  ліцей Нововодолазької районної ради

8

 

Боровик Ірина Миколаївна

І

72

І

  1.  

Ковальов Ілля Миколайович

Нововодолазький  ліцей Нововодолазької районної ради

8

 

Боровик Ірина Миколаївна

І

61

ІІ

  1.  

Стаднік Лілія Юріївна

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради

8

 

Кіндратенко Людмила Степанівна

І

50

ІІІ

  1.  

Решетняк Єлизавета Ігорівна

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради

9

 

Троян Світлана Володимирівна

Вища

68

І

  1.  

Сургай Карина Павлівна

Комінтернівська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

9

 

Токаренко Анна Миколаївна

Спец.

49

ІІ

  1.  

Полтавська Марія Олександрівна

Станичненська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

9

 

Недорубко Наталія Федорівна

І

44

ІІІ

  1.  

Біда Марина Миколаївна

Нововодолазький  ліцей Нововодолазької районної ради

10

Українська філологія

Іванова Анна Юріївна

І

70

І

  1.  

Кондратенко Артем Володимирович

Нововодолазький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області

10

Українська філологія

Зощук Віта Миколаївна

Вища

59

ІІ

  1.  

Осика Марина Володимирівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

10

Загальноосвітній

Куценко Людмила Миколаївна

Вища

59

ІІ

  1.  

Квасняк Катерина Миколаївна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

10

Загальноосвітній

Куценко Людмила Миколаївна

Вища

53

ІІІ

  1.  

Ковалевський Кирило Сергійович

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради

11

Історичний

Троян Світлана Володимирівна

Вища

81

І

  1.  

Дурнєва Анастасія Леонідівна

Нововодолазький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області

11

Українська філологія

Зощук Віта Миколаївна

Вища

64

ІІ

  1.  

Дубина Ірина Віталіївна

Староводолазька ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

11

Загальноосвітній

Вітер Вікторія Миколаївна

ІІ

44

ІІІ

  1.  

Шевченко Світлана Валеріївна

Нововодолазький  ліцей Нововодолазької районної ради

11

Українська філологія

Іванова Анна Юріївна

І

44

ІІІ

  1.  

Нечмоглод Анастасія Андріївна

Новоселівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради Харківської області

11

Загальноосвітній

Голованова Лариса Вікторівна

І

44

ІІІ

 

Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/298 | Переглядів: 199Дата публікації: 14:03 05.12.2016
Пошук
Посилання