Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Поділитися новиною:

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

25 листопада підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Вітаємо переможців:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

  1.  

Зінченко Анна Романівна

Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

6

Зінченко Ірина Петрівна

19

І

  1.  

Носік Єлизавета Романівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

6

Євтушенко Дмитро Миколайович

13

ІІ

  1.  

Позич Артем Віталійович

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради Харківської області

6

Магніцька Ірина Валеріївна

8

ІІІ

  1.  

Бондаренко Олександр Ігорович

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради Харківської області

7

Жиденко Валентина Василівна

16

І

  1.  

Дорошенко Єлизавета Сергіївна

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради Харківської області

7

Килипко Наталія Василівна

10

ІІ

  1.  

Процюк Денис Богданович

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

7

Паламарчук Дарія Миколаївна

8

ІІІ

  1.  

Мандрика Ульяна Олександрівна

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради Харківської області

8

Тиндик Людмила Миколаївна

21

І

  1.  

Цимбал Марина Миколаївна

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області

8

Шиленко Оксана Миколаївна

15

ІІ

  1.  

Субачов Юрій Андрійович

Старовірівський НВК Нововодолазької районної ради Харківської області

8

Іноземцев Юрій Дмитрович

14

ІІІ

  1.  

Олександренко Максим Андрійович

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області

9

Шиленко Оксана Миколаївна

11

І

  1.  

Мироненко Руслан Сергійович

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

9

Паламарчук Дарія Миколаївна

9

ІІ

  1.  

Рейзлер  Єлизавета Денисівна

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради Харківської області

9

Тиндик Людмила Миколаївна

9

ІІ

  1.  

Моргун Андрій Андрійович

Просянський НВК Нововодолазької районної ради Харківської області

9

Передрій Катерина Степанівна

7

ІІІ

  1.  

Писаренко Валерія Валеріївна

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради Харківської області

9

Козачок Ольга Михайлівна

7

ІІІ

  1.  

Осика Марина Володимирівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст. Нововодолазької районної ради Харківської області

10

Паламарчук Дарія Миколаївна

8,5

І

  1.  

Сябро Юлія В’ячеславівна

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області

10

Тиндик Олена Олександрівна

7

ІІ

  1.  

Кондратенко Артем Володимирович

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради Харківської області

10

Добровольська Людмила Дмитрівна

5

ІІІ

  1.  

Паламарчук Владислав Дмитрович

Нововодолазький НВК Нововодолазької районної ради Харківської області

11

Добровольська Людмила Дмитрівна

17

І

  1.  

Голтвяниця Олексій Сергійович

Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради Харківської області

11

Жиденко Валентина Василівна

13

ІІ

  1.  

Громовий Богдан Вікторович

Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області

11

Шиленко Оксана Миколаївна

6

ІІІ

 

Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/288 | Переглядів: 200Дата публікації: 15:11 25.11.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання