Результати районного етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Результати районного етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Поділитися новиною:

Результати районного етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12.11.2016 на базі Нововодолазького НВК відбувся районний етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 19 учасників 3-х класів із 16 навчальних закладів та 17 учасників 4-х класів із 15 навчальних закладів. Учні Караванського НВК, Мелихівського НВК, ІІ Старовірівського НВК, Власівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Федорівського НВК участі у конкурсі не брали.

Результати конкурсу:

№ з/п

ПІБ учасника

ЗНЗ

Місце, яке посіли

3 клас

1.

Гутнікова Анастасія Вадимівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

2.

Батюк Ярина Богданівна

Нововодолазька гімназія

2

3.

Архипова Юлія Євгеніївна

Новоселівський НВК

3

4.

Мазій Владислав Віталійович

Нововодолазький НВК

4

5.

Таран Вікторія Віталіївна

Рокитненський НВК

4

6.

Караванська Анастасія Євгеніївна

Липкуватівський НВК

5

7.

Гусар Валерія Вадимівна

Нововодолазький ліцей

6

8.

Цяцька Варвара Олександрівна

Станичненська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

9.

Горяча Марія Андріївна

Сосонівський НВК

7

10.

Осауленко Поліна Михайлівна

Староводолазька ЗОШ
І-ІІІ ст.

8

11.

Горбачова Русланна

 

Литовчанський НВК

8

12.

Рибалка Анастасія Сергіївна

Сосонівський НВК

9

13.

Кравчук Анна

Просянський НВК

9

14.

Яхно Михайло Євгенович

 

Бірківський НВК

9

15.

Чернецька Уляна Олексіївна

Нововодолазький НВК

10

16.

Романів Яна Юріївна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

17.

Массалітіна Зоя Фархадівна

Старовірівський НВК

11

18.

Немашкало Вероніка Володимирівна

Комінтернівська ЗОШ
І-ІІІ ст.

12

19.

Клімова Маргарита Андріївна

Охоченська ЗОШ І-ІІІ ст.

12

4 клас

1.

Смолєва Марія Євгеніївна

Нововодолазький ліцей

1

2.

Водолажченко Аліна Олександрівна

Нововодолазький НВК

2

3.

Цвіркун Анна Олександрівна

Нововодолазька гімназія

2

4.

Крикополо Олена Костянтинівна

Сосонівський НВК

3

5.

Герасименко Ангеліна Олександрівна

Комінтернівська ЗОШ
І-ІІІ ст.

4

6.

Омельчук Лілія Миколаївна

Новоселівський НВК

5

7.

Гавриленко Анна Федорівна

Бірківський НВК

6

8.

Мостович Софія Максимівна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

9.

Маковик Катерина Миколаївна

Нововодолазький НВК

8

10.

Кривозуб Ніка    

Старовірівська ЗОШ
 І-ІІІ ст.

9

11.

Пріхна Яна Віталіївна

Станичненська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

12.

Коваленко Поліна Андріївна

Просянський НВК

10

13.

Волобуєва Кіра Дмитрівна

Охоченська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

14.

Агеєва Дар’я Миколаївна

Ватутінська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

15.

Шпак Дмитро Володимирович

Староводолазька ЗОШ
І-ІІІ ст.

12

16.

Ніколенко Дар’я Олександрівна

Липкуватівський НВК

13

17.

Амеліна Аліна Олександрівна

Старовірівський НВК

14

Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/279 | Переглядів: 202Дата публікації: 13:23 21.11.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання