ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Поділитися новиною:

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

05.11.2016 на базі Нововодолазької гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Участь в олімпіаді взяли 27 учнів із 14 навчальних закладів району. На жаль, учні Старовірівського НВК, Власівської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ Старовірівського НВК, Старовірівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мелихівського НВК, Караванського НВК участь в олімпіаді не брали. Результати олімпіади:

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади (максимальний бал – 90)

Технічні види праці 8-9 класи

№ з/п

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Кількість балів

Місце

1.

Білоус Максим Андрійович

Нововодолазький НВК

65

1

2.

Зінченко Дмитро Олександрович

Нововодолазька гімназія

62

2

3.

Хиленко Ігор Михайлович

Липкуватівський НВК

61

3

4.

Столяренко Дмитро Вікторович

Староводолазька ЗОШ

60

4

5.

Кулик Олексій Михайлович

Просянський НВК

58

5

 

Технічні види праці 10-11 класи

№ з/п

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Кількість балів

Місце

1.

Стопченко Олександр Артурович

Нововодолазька гімназія

65

1

2.

Воровик Дмитро Сергійович

Нововодолазький НВК

63

2

3.

Тадевосян Вардан Гарнікович

Комінтернівська ЗОШ

63

2

4.

Батюк Дмитро Михайлович

Станичненська ЗОШ

62

3

5.

Нетецький Костянтин Володимирович

Просянський НВК

55

4

 

 

 

 

 

 

Обслуговуючі види праці 8-9 класи

№ з/п

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Кількість балів

Місце

1.

Сергієнко Юлія Олександрівна

Бірківський НВК

69

1

2.

Маточка Дар’я Євгеніївна

Нововодолазький ліцей

65,5

2

3.

Ляшенко Галина Романівна

Новоселівський НВК

59,7

3

4.

Куценко Катерина Геннадіївна

Ватутінська ЗОШ

42,9

4

5.

Герасименко Євгенія Сергіївна

Сосонівський НВК

42

5

6.

Загребельна Галина Олександрівна

Нововодолазький НВК

40,7

6

7.

Котенко Анастасія Олександрівна

Новоселівський НВК

39,5

7

8.

Калашник Дар’я Євгеніївна

Комінтернівська ЗОШ

38

8

9.

Гречко Анастасія Вікторівна

Охоченська ЗОШ

32,2

9

10.

Яковенко Анастасія Валеріївна

Рокитненський НВК

18,2

10

 

Обслуговуючі види праці 10-11 класи

№ з/п

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Кількість балів

Місце

1.

Степаненко Юлія Олександрівна

Нововодолазький НВК

63,5

1

2.

Нестеренко Аліна Олегівна

Новоселівський НВК

60,3

2

3.

Свид Ірина Олегівна

Новоселівський НВК

58

3

4.

Геворгян Мілена Тігранівна

Охоченська ЗОШ

43,6

4

5.

Газізова Лілія Дмитрівна

 

Ватутінська ЗОШ

42,8

5

6.

Теліженко Анастасія Павлівна

Рокитненський НВК

41,8

6

7.

Рябчикова Анна Олександрівна

Нововодолазький ліцей

38,1

7

 

Альбом: ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Альбом: ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Альбом: ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Альбом: ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Альбом: ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Альбом: ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/269 | Переглядів: 259Дата публікації: 12:58 07.11.2016
Пошук
Посилання