Районне свято, присвячене Дню працівників освіти
Районне свято, присвячене Дню працівників освіти

Поділитися новиною:

Районне свято, присвячене Дню працівників освіти

30 вересня на базі Нововодолазької гімназії відбулося районне свято, присвячене Дню працівників освіти. Освітян району привітали зі святом Королюк Євген Олександрович, голова Нововодолазької районної державної адміністрації, Мерзлікін Роман Валерійович, заступник голови Нововодолазької районної ради, Чаюк Людмила Миколаївна, заступник начальника відділу освіти, Купрєєв Микола Іванович, депутат Харківської обласної ради, Степаненко Наталія Євгеніївна, секретар Нововодолазької селищної ради, Цяцька Ірина Миколаївна, голова профспілки працівників освіти і науки Нововодолазького району, селищний та сільські голови.

Традиційно на святі відбулась церемонія нагородження подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами, Дипломами та подяками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, грамотами та подяками Нововодолазької районної державної адміністрації та Нововодолазької районної ради, грамотами та подяками відділу освіти, Нововодолазької  районної організації профспілки працівників освіти і науки України, грамотами селищних та сільських голів. Яскравими номерами працівників освіти привітали вихованці Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості та Нововодолазького районного будинку культури. Хвилюючим моментом свята було привітання ветеранів педагогічної праці, коли всі присутні стоячи аплодували та вітали квітами присутніх ветеранів.

Вислювлюємо щиру подяку за допомогу у підготовці до свята відділу культури та туризму Нововодолазької районної державної адміністрації, адміністрації Нововодолазької гімназії.

Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/236 | Переглядів: 755Дата публікації: 16:54 03.10.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання