Відкритий турнір з дзюдо "Кубок Херсона"
Відкритий турнір з дзюдо \"Кубок Херсона\"

Поділитися новиною:

Відкритий турнір з дзюдо "Кубок Херсона"

28-29 квітня у Херсоні пройшов ІІІ Відкритий чемпіонат міста з дзюдо «Кубок Херсона». Два вихованця тренера-викладача Килипка А.М.- Максим Пилипенко та Захар Замай змагалися в цьому турнірі.

Спортивні вихідні розпочалися майстер-класом майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Європи та світу Рената Мірзалієва.

 

Титулований дзюдоїст в першу чергу провів тривалу та якісну спортивну розминку. Потім дійшла черга до улюблених захватів Рената, які допомагали йому перемагати на багатьох значимих чемпіонатах та турнірах. Після спортивної частини, в теплій, дружній бесіді Ренат ділився з юними дзюдоїстами своїми враженнями та досвідом від участі в першостях Європи та світу.

 

Змагання юних дзюдоїстів тривали цілий день. Посперечатися за нагороди традиційного весняного чемпіонату приїхало близько 450 спортсменів з 12 регіонів України, а також зарубіжні гості – команди з міст Кишиніва та Санкт-Петербурга.

 

Всього було розіграно 36 комплектів нагород. Переможцями та призерами стали спортсмени з різноманітних куточків України та ближнього зарубіжжя.

 

Кращим у віковій категорії 2009-2010 р.н. став ЗАХАР ЗАМАЙ у ваговій категорії +42 кг. Максим Пилипенко у ваговій категорії 34 кг поділив 5-6 місце у турнірі.

 

Альбом: Відкритий турнір з дзюдо "Кубок Херсона" Альбом: Відкритий турнір з дзюдо "Кубок Херсона" Альбом: Відкритий турнір з дзюдо "Кубок Херсона" Альбом: Відкритий турнір з дзюдо "Кубок Херсона"
Web-адреса: osvita-novvodrda.gov.ua/news/id/1072 | Переглядів: 41Дата публікації: 10:32 04.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання