Новини | Новини за липень 2019 року:
"Сонячний берег"
"Сонячний берег"
Цього року обдаровані учні мали змогу відпочити у таборі «Сонячний берег» Одеської області. Висловлюємо подяку голові Нововодолазької районної державної адміністрації Мерзлікіну Р.В. ,першому заступнику голови Нововодолазької районної державної адміністрації Балюк Л.М. та голові Нововодолазької районної ради Ротач С.М. за сприяння оздоровленню та фінансування відпочинку дітей. Звертаємось зі словами вдячності до водіїв відділу освіти Нововодолазької РДА Корецького Г.А. та Буряківського А.В. за забезпечення підвозу дітей . Це- наші діти і ми пишаємось ними. Сподіваємось, що відпочинок був гарною винагородою за ваші старання протягом року. Зичимо нових перемог та успіхів у новому навчальному році.
13:27 26.07.2019 +фото 612
Докладніше

Участь учнів у Чемпіонаті України з велотуризму
Участь учнів у Чемпіонаті України з велотуризму
09 липня 2019 року у с.Красногорівка Полтавської області відбувся Чемпіонат України з велотуризму, у якому взяли участь учні Липкуватівського ліцею та посіли ІІІ загальнокомандне місце. Юніков Олексій зайняв ІІ місце в особистому заліку серед хлопців. Вітаємо з перемогою!!!
15:12 16.07.2019 436
Докладніше

На відпочинок до Одеси
На відпочинок до Одеси
14 липня 2019 року 15 обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти району , а саме: переможці районних та обласних змагань, конкурсів, турнірів виїхали до м.Одеси на відпочинок.
14:05 16.07.2019 423
Докладніше

Випускний бал 2019 року
Випускний бал 2019 року
Випускний бал – одне з перших яскравих i значних подiй в нашому життi. 27 червня відбулося районне свято випускників «На крилах прощального вальсу» на базі Просянського ліцею, до якого готувалися учні, вчителі, батьки цілих 11 років! І ось цей день настав! День розтавання зі школою, рідними та затишніми стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. На святі були присутні почесні гості: Балюк Л.М., Ротач С.О., Біловол О.М., Петько В.А., Чаюк Л.М., Головешко В.В. та голови сільських та селищних рад, які вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 47 випускникам з навчальних закладів району. Серед яких випускниця Ватутінського ліцею Животченко Вікторія була нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та подарунками , випускник Просянського ліцею Моргун Андрій, отримав подарунки за високі показники серед випускників району у здачі Зовнішнього Незалежного Оцінювання. Ми впевнені, що кожен з випускників обов'язково досягне успіхів у майбутньому, стане гарним спеціалістом і просто – щасливою людиною. Дорогі наші випускники! Щасливої вам дороги! Нехай всі ваші мрії здійсняться.
10:29 01.07.2019 +фото 606
Докладніше

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання