Новини | Новини за липень 2017 року:
Оздоровлення обдарованих дітей в Одеській області
Оздоровлення обдарованих дітей в Одеській області
Влітку 2017 року з 17 по 26 липня на золотих пісках смт Сергіївка Одеської області було оздоровлено 21 обдарованого учня. Діти повернулися з приємними враженнями та засмаглі.
11:40 28.07.2017 +фото 535
Докладніше

Юні нововодолажчани на Міжнародному фестивалі у Польщі
Юні нововодолажчани на Міжнародному фестивалі у Польщі
У Польщі (Вармінсько-Мазурське воєводство) відбувся 22-й Міжнародний фестиваль дитячих та молодіжних фольклорних колективів національних меншин, учасниками якого стали представники України, Польщі, Сербії, Словакії, Білорусії, Естонії, Грузії. Згідно запрошення мера міста Венгожева Кшиштофа Півоварчука та голови інтеграції і культурного розвитку національних меншин у Польщі «Черемош», директора фестивалю Володимира Денеки, у фестивалі від Харківщини брали участь вихованці народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості і ансамбль народного танцю «Закаблуки» Харківського вищого коледжу мистецтв.
16:14 25.07.2017 +фото 525
Докладніше

Експедиція "Вербиченьки" на Сумщину
Експедиція "Вербиченьки" на Сумщину
Упродовж двадцяти п’яти років одним із важливих напрямів роботи народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості є туристсько-краєзнавча діяльність. Підвищенню інтересу вихованців до історико-культурної спадщини українців Слобожанщини, формуванню їх свідомості та національної гідності сприяють фольклорно-етнографічні експедиції по рідному краю. Юні дослідники на власні очі бачать красу українського села, знайомляться з історією, культурою, традиціями свого народу, загартовуються як морально, так і фізично.
16:09 25.07.2017 457
Докладніше

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання